Kontakt


Nemusíte se bát napsat nikdo vás neukousne...

O tvůrci webu

Jmenuji se Tomáš Novák a většinu volného času věnuji cestování, ať již po zemi nebo vzduchem. Vyhledávání letenek je pro mě vlastně koníček a když chce někdo někam letět, hned sednu k počítači a začnu hledat. Jakmile se vrátím z nějaké cesty, tak se mě lidi ptají, kde sháním ty levné letenky, hotely, atd. Moje odpověď pokaždé zní: „Musíš pravidelně číst mnoho různých blogů, sledovat FB, atd“. Většinu lidí to odradí a tak to končí větou: „Kdybys o nějakých letenkách věděl, tak se mi ozvi“. Jako odpověď jsem spustil tenhle web, kde jsou všechny ty levný letenky na jednom místě.

Pokud rádi cestujete, podívejte se můj cestovatelský blog plný tipů a rad z celého světa a jak ušetřit při cestovaní nejen letadlem.

K samotnému agregátoru letenkových blogů jsem přidal tipy jak ušetřit na letenkách. Samozřejmě, že cestování není jen o letenkách a tak zde můžete najít i nějaké rady jak najít levné ubytování.

Jak vyděláváme?

Provoz každého webu má nezanedbatelné náklady na provoz, ať již zajištění hostingu nebo vývoj webu. Hlavně mě stojí spoustu času, pro vás připravit vše co tady najdete. Proto vás prosím, ať nevypínáte reklamy, protože ty tvoří největší část příjmů, ze kterých jsou kryty náklady.

Booking.com
Booking.com

Kontakt

Pokud máte jakýkoliv dotaz, připomínku nebo tady na webu chcete inzerovat, neváhejte mě kontaktovat na emailu: info@levny-letenky.cz