Ryanair Hack

Jak snížit cenu letenek s Ryanair

Návod jak koupit levnější letenku od Ryanair

Tento návod funguje pouze za dvou předpokladů - pokud nakupujete letenky, které nejsou naceněné v CZK, tedy že jsou kupované mimo ČR. Může se jednat o letenky například z Bratislavy nebo z Katowic, ale i jednosměrné letenky z Londýna do Prahy. Druhý předpoklad je používání starých stránek Ryanairu - http://legacy.ryanair.com/. Celkově doporučuji kontrolovat tyto stránky pravidelně, protože občas je cena rozdílná oproti klasickým stránkám.

1. Vyberte si let, který chcete vyhledat

V našem případě to bude zpáteční letenky z Bratislavy do Barcelony v celkové ceně 52,78 EUR. Česká spořitelna má kurz na prodej deviz 27,696 což znamená, že cena je 1 461,79 Kč. Zatím neklikejte dále na tlačítko CONTINUE.

Vyber letenky Raynair v cizí mene

2. Otevřete nové okno

V novém okně nebo záložce otevřete ještě jednou http://legacy.ryanair.com/. V tomto novém okně si vyberu jakoukoliv letenku z Prahy v CZK, například do Londýna. Je velmi důležité, aby byl stejný počet cestujících a druh letenky (jednosměrná/zpáteční) jako u té předchozí letenky.

Vyber letenky Raynair v CZK

3. Přepněte zpět na první okno

Na okně s letenkami z Bratislavy do Barcelony potvrdím koupi tlačítkem CONTINUE. Stránka se bude trochu déle načítat a máme cenu 1 426,44 Kč, což představuje rozdíl 35,35 Kč.

Nakup letenky Raynair v CZK

Samozřejmě, že rozdíl cen tohoto návodu závisí na výši letenky a na tom, jaký kurz má zrovna vaše banka.

Podívejte se na všechny naše tipy jak koupit levné letenky nebo možnosti jak levně sehnat ubytování